Akce /Dárkové kupony 

        Antistresová reflexní masáž

AKCE platí do 30. 4. 2019

CENA: 590 Kč


Dopřejte si hluboce relaxační masáž rukou a nohou, která má detoxikační a povzbuzující účinek na tělo i duši. Ruce a také nohy jsou nejnamáhavější části těla a zároveň nejméně opečovávané.

Masáž rychle uvolňuje stres a napětí. Zároveň ulevuje od bolesti kloubů i od zánětů.                                 Urychluje metabolismus a peristaltiku střev.              Podporuje spalování tuků a hubnutí.

Antistresová reflexní masáž se prováděla již ve staré Číně a Egyptě jako jedna z významných omlazujících procedur. Stimulace vybraných bodů má příznivý vliv na zdravotní stav příslušných orgánů.Diagnostika zdravot. stavu za 99 Kč

Diagnostika Rofesem


Přístroj pracuje na principu elekroakupunktury. Vytestuje aktuální zdravotní stav, psychoemocionální úroveň, stres a únavu organismu.                      Zjištěním nejzatíženějšího orgánu můžeme urychlit proces celé detoxikace a cíleně vyloučit jedovaté a škodlivé látky z těla. Měření je vhodné pro všechny věkové kategorie včetně dětí...

Zjišťované údaje:

  • Testování celkového stavu organismu a 17 jednotlivých orgánů a systémů.

  • Analýza údajů a jejich zobrazení na obrazovce během 3 minut.

  • Zhodnocení psychoemocionálního stavu.

  • Zhodnocení negativního vlivu škodlivých zvyků na organismus.

  • Určení negativního vlivu stresu a pracovního přetížení.

  • Určení vnějších faktorů, které mají negativní vliv na organismus.

  • Zjištění problémů ještě před okamžikem jejich vnějších příznaků.

  • Kontrola efektivity působení léčiv.

    Kontraindikace: těhotné ženy, osoby s kardiostimulátorem, epileptici

 Radiofrekvence 

                                                                                               

                                              

 Akce 790 Kč (pův.1 190 Kč)

Tato neinvazivní, bezbolestná a velmi moderní metoda omlazení pleti je stále více upřednostňována před chirurgickými zákroky a botoxovými injekcemi... 

Čtyřpolární radiofrekvenční přístroj spolu s léčebným LED světlem a EMS stimulací pracuje v hlubokých vrstvách kůže. Aktivuje pleťové buňky, podporuje látkovou výměnu a tvorbu kolagenu. Léčí kožní defekty a vyhlazuje vrásky. 

Terapie LED světlem:                                                                                                                                              Růžové světlo (700nm): Je vhodné pro starší povadlou pokožku.                                                                   

Červené světlo (620nm): Používá se na akné, opary, popáleniny, jizvičky, pigm. skvrny.                                 

Žluté světlo (590nm): Rozjasňuje "šedivou" unavenou pleť, uzavírá rozšířené póry a černé tečky.               

Modré světlo (415 ): V mělké vrstvě pokožky ničí škodlivé bakterie, záněty kůže. Produkuje peroxid, dezinfikuje a posiluje tvorbu kolagen.vláken. Je ideální na úporné a bolestivé akné.                                        

Kombinované frekvenční světlo: Přispívá k finální absorbci výživných kosmeceutických přípravků.

Čtyřpolární radiofrekvence: RF vlna vstupuje do podkoží, zahřívá tukové buňky, vypíná a vyhlazuje pokožku. Uvolněná a povislá kůže se stahuje. Aktivuje se lymfatický systém, mizí otoky, zvyšuje se krevní mikrocirkulace a zásobování kyslíkem.

EMS -elektrosvalová stimulace: Unikátní mikroproud aktivuje buňky, stimuluje a regeneruje kolagenová vlákna..

Doba ošetření: cca 60 minut                                                                                                                                 

Doporučení: Radiofrekvenční terapie je nejúčinnější při pravidelném opakování (dle typu pleti 5 - 10X). Ze začátku i 1 X týdně. Je možno zakoupit i výhodné permanentky...

Akce platí do 31.5.2019
Deep peeling obličeje

                                                                       Akce za 790 Kč

Velmi šetrný a bezpečný Deep peeling s komplexem přírodních peptidů, dokonale zlepšuje stav pokožky a odstraňuje její nedostatky. Představuje spojení dvou druhů kyselin: 5% kyseliny mandlové a 5% pyruvátu (kyselina pyrohroznová) s pH 1,1. Vyrovnává vrchní vrstvu pokožky a sjednocuje její barevný tón, redukuje vrásky, jizvičky, pigmentové skvrny, zmírňuje příznaky akné, snižuje tvorbu kožního mazu, zužuje rozšířené kožní póry a celkově zlepšuje stav pleti. Mimořádně důkladně odstraňuje odumřelé buňky, a tak připravuje cestu výživným látkám do hlubokých vrstev kůže.
Kdy jít na hloubkový peeling?
Deep peelingem vám pokožku ošetříme pouze na podzim a v zimě. Pleť ošetřená jakýmkoliv peelingem by neměla být vystavena silnému slunečnímu záření, protože by mohlo dojít k jejímu poškození např. ke změnám pigmentace.
Zvýhodněná cena za kompletní omlazující kůru v rozsahu pěti ošetření Deep peelingem je 3.160 Kč ( cena je uvedena za 4 procedůry ). Při zakoupení 4 procedůr, je pátá procedůra zdarma. Ošetření je obvykle rozděleno do 5 - 7 návštěv v závislosti na typu pleti a intenzitě peelingu.

.

                                           Rodinné konstelace                                                                         8.4.2019 od 9 hodin