Akce /Dárkové kupony 

Lash Lifting/Trvalá na řasy/Laminace obočí


LASH BOTOX BOMB - extrémně účinná profesionální vyživující kůra na řasy, která o 100% zvyšuje objem přírodní řasy díky jedinečnému složení nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, aminokyselin, keratinu, bambuckého másla, arganu, ricinu, vitaminu E a dalších. Uzdravuje, urychluje růst a výrazně posiluje přírodní řasy. Trvalá na řasy klassik nebo Lash lifting vydrží přibližně 2-3 měsíce, poté je možné ji aplikovat znovu.

Trvalá na řasy klassik nebo Lash Lifting je určen všem dívkám a ženám, hlavně však těm, které mají řasy rovné, krátké, dlouhé nebo nevýrazné.

Doporučujeme doplnit Lash Lifting o vyživující kůru Lash Botox Bomb.

Kontraindikace trvalé na řasy:

nedoporučuji aplikovat trvalou na řasy, když máte menstruaci, zánět oka,pokud nosíte kontaktní čočky, prosím přineste si sebou potřebné věci k odložení čoček,pokud kojíte.

LAMINACE OBOČÍ - je nová technika jak vytvarovat obočí a zkrotit neposedné, padající, kroutící se chloupky v obočí.

- nová inovativní technika v úpravě obočí

- zcela bezbolestná a neškodná

- vytváří perfektní vzhled

- vyhlazuje neposedné chloupky

- doporučeno jak pro ženy, tak pro muže

Aplikace trvá 30-45minut a vydrží 2 měsíce.

Součástí aplikace trvalé na řasy je v ceně barvení řas.TRVALÁ NA ŘASY klassik se provádí pomocí miniaturních natáček různých velikostí.

LASH LIFTING se provádí na řasy pomocí 3D natáček, k nimž se řasy přichytí. Pro získání a zafixování požadovaného tvaru řas se aplikují speciální přípravky, které jsou šetrné k oblasti oka a jeho okolí. Za hodinu je vše hotovo, včetně barvení řas, a Vy se může těšit z výsledného efektu.

U Lash Liftingu se jednoduše VAŠE řasy s trvalou lash liftingem nadzvednou směrem nahoru k obočí. Nevzniká zatočení a líčení je mnohem lehčí.

LASH BOTOX BOMB - doporučujeme jako výživnou reparační kůru na poškozené řasy a také můžeme aplikovat ihned po Lash liftingu či po trvalé řas. Jde o super silnou výživu na řasy, která se může aplikovat i jednou za dva týdny nebo jednou měsíčně.


Trvalá na řasy klassik + barvení řas: 750,- Kč

Trvalá na řasy Lash Lifting + barvení řas: 850,- Kč

LASH BOTOX BOMB: 250,- Kč

Trvalá na řasy Lash Lifting +Lash Botox+ barvení: 900,- Kč

Trvalá na řasy Lash Lifting + barvení řas+lifting Obočí+barvení+Botox + úprava obočí: 1200,- Kč

 Lifting obočí-400,-Kč    

 Lifting obočí+Botox -650,-Kč


Diagnostika Rofesem


Přístroj pracuje na principu elekroakupunktury. Vytestuje aktuální zdravotní stav, psychoemocionální úroveň, stres a únavu organismu.                      Zjištěním nejzatíženějšího orgánu můžeme urychlit proces celé detoxikace a cíleně vyloučit jedovaté a škodlivé látky z těla. Měření je vhodné pro všechny věkové kategorie včetně dětí...

Zjišťované údaje:

  • Testování celkového stavu organismu a 17 jednotlivých orgánů a systémů.

  • Analýza údajů a jejich zobrazení na obrazovce během 3 minut.

  • Zhodnocení psychoemocionálního stavu.

  • Zhodnocení negativního vlivu škodlivých zvyků na organismus.

  • Určení negativního vlivu stresu a pracovního přetížení.

  • Určení vnějších faktorů, které mají negativní vliv na organismus.

  • Zjištění problémů ještě před okamžikem jejich vnějších příznaků.

  • Kontrola efektivity působení léčiv.

    Kontraindikace: těhotné ženy, osoby s kardiostimulátorem, epileptici

 Radiofrekvence 

                                                                                               

                                              

 Akce 790 Kč 

Tato neinvazivní, bezbolestná a velmi moderní metoda omlazení pleti je stále více upřednostňována před chirurgickými zákroky a botoxovými injekcemi... 

Čtyřpolární radiofrekvenční přístroj spolu s léčebným LED světlem a EMS stimulací pracuje v hlubokých vrstvách kůže. Aktivuje pleťové buňky, podporuje látkovou výměnu a tvorbu kolagenu. Léčí kožní defekty a vyhlazuje vrásky. 

Terapie LED světlem:                                                                                                                                              Růžové světlo (700nm): Je vhodné pro starší povadlou pokožku.                                                                   

Červené světlo (620nm): Používá se na akné, opary, popáleniny, jizvičky, pigm. skvrny.                                 

Žluté světlo (590nm): Rozjasňuje "šedivou" unavenou pleť, uzavírá rozšířené póry a černé tečky.               

Modré světlo (415 ): V mělké vrstvě pokožky ničí škodlivé bakterie, záněty kůže. Produkuje peroxid, dezinfikuje a posiluje tvorbu kolagen.vláken. Je ideální na úporné a bolestivé akné.                                        

Kombinované frekvenční světlo: Přispívá k finální absorbci výživných kosmeceutických přípravků.

Čtyřpolární radiofrekvence: RF vlna vstupuje do podkoží, zahřívá tukové buňky, vypíná a vyhlazuje pokožku. Uvolněná a povislá kůže se stahuje. Aktivuje se lymfatický systém, mizí otoky, zvyšuje se krevní mikrocirkulace a zásobování kyslíkem.

EMS -elektrosvalová stimulace: Unikátní mikroproud aktivuje buňky, stimuluje a regeneruje kolagenová vlákna..

Doba ošetření: cca 60 minut                                                                                                                                 

Doporučení: Radiofrekvenční terapie je nejúčinnější při pravidelném opakování (dle typu pleti 5 - 10X). Ze začátku i 1 X týdně. Je možno zakoupit i výhodné permanentky...

Akce platí do 30.9.2019
Deep peeling obličeje

                                                                       Akce za 790 Kč

Velmi šetrný a bezpečný Deep peeling s komplexem přírodních peptidů, dokonale zlepšuje stav pokožky a odstraňuje její nedostatky. Představuje spojení dvou druhů kyselin: 5% kyseliny mandlové a 5% pyruvátu (kyselina pyrohroznová) s pH 1,1. Vyrovnává vrchní vrstvu pokožky a sjednocuje její barevný tón, redukuje vrásky, jizvičky, pigmentové skvrny, zmírňuje příznaky akné, snižuje tvorbu kožního mazu, zužuje rozšířené kožní póry a celkově zlepšuje stav pleti. Mimořádně důkladně odstraňuje odumřelé buňky, a tak připravuje cestu výživným látkám do hlubokých vrstev kůže.
Kdy jít na hloubkový peeling?
Deep peelingem vám pokožku ošetříme pouze na podzim a v zimě. Pleť ošetřená jakýmkoliv peelingem by neměla být vystavena silnému slunečnímu záření, protože by mohlo dojít k jejímu poškození např. ke změnám pigmentace.
Zvýhodněná cena za kompletní omlazující kůru v rozsahu pěti ošetření Deep peelingem je 3.160 Kč ( cena je uvedena za 4 procedůry ). Při zakoupení 4 procedůr, je pátá procedůra zdarma. Ošetření je obvykle rozděleno do 5 - 7 návštěv v závislosti na typu pleti a intenzitě peelingu.

.

                                           Rodinné konstelace                                                                        připravujeme...