Akce /Dárkové kupony 

Antistresová reflexní masáž rukou a nohou +                          diagnostika Rofesem                        

akce platí do 30.9.2018                                        cena: 589 Kč                                                                              

Dopřejte si hluboce relaxační masáž, která má detoxikační a povzbuzující účinek na tělo i duši. Ruce a také nohy jsou nejnamáhavější části těla a zároveň nejméně opečovávané.

Masáž rychle uvolňuje stres a napětí. Zároveň ulevuje od bolesti kloubů i od zánětů.                                 Urychluje metabolismus a peristaltiku střev.              Podporuje spalování tuků a hubnutí.

Antistresová reflexní masáž se prováděla již ve staré Číně a Egyptě jako jedna z významných omlazujících procedur. Stimulace vybraných bodů má příznivý vliv na zdravotní stav příslušných orgánů.

Diagnostický přístroj Rofes pracuje na principu elektroakupunktury. Zjistí váš aktuální zdravotní stav (testuje 17 orgánů a žláz), psychoemocionální úroveň, hladinu stresu a únavu organismu.


           Radiofrekvenční omlazení pleti                                           s 50 % slevou za 595 Kč                             

                                                        + terapie LED světlem a EMS                                                         

                                                                     Akce platí do 30. 9.2018 

Tato neinvazivní, bezbolestná a velmi moderní metoda omlazení pleti je stále více upřednostňována před chirurgickými zákroky a botoxovými injekcemi... 

Čtyřpolární radiofrekvenční přístroj spolu s léčebným LED světlem a EMS stimulací pracuje v hlubokých vrstvách kůže. Aktivuje pleťové buňky, podporuje látkovou výměnu a tvorbu kolagenu. Léčí kožní defekty a vyhlazuje vrásky. 

Terapie LED světlem:                                                                                                                                              Růžové světlo (700nm): Je vhodné pro starší povadlou pokožku.                                                                      Červené světlo (620nm): Používá se na akné, opary, popáleniny, jizvičky, pigm. skvrny.                                      Žluté světlo (590nm): Rozjasňuje "šedivou" unavenou pleť, uzavírá rozšířené póry a černé tečky.                     Modré světlo (415 ): V mělké vrstvě pokožky ničí škodlivé bakterie, záněty kůže. Produkuje peroxid, dezinfikuje a posiluje tvorbu kolagen.vláken. Je ideální na úporné a bolestivé akné.                                                       Kombinované frekvenční světlo: Přispívá k finální absorbci výživných kosmeceutických přípravků.

 Čtyřpolární radiofrekvence: RF vlna vstupuje do podkoží, zahřívá tukové buňky, vypíná a vyhlazuje pokožku. Uvolněná a povislá kůže se stahuje. Aktivuje se lymfatický systém, mizí otoky, zvyšuje se krevní mikrocirkulace a zásobování kyslíkem.

EMS -elektrosvalová stimulace: Unikátní mikroproud aktivuje buňky, stimuluje a regeneruje kolagenová vlákna - základní stavení strukturu pleti.

Doba ošetření: cca 60 minut                                                                                                                                 Původní cena: 1 190 Kč 

Doporučení: Radiofrekvenční terapie je nejúčinnější při pravidelném opakování (dle typu pleti 5 - 10X). Ze začátku i 1 X týdně. Je možno zakoupit i výhodné permanentky...
Deep peeling obličeje

                                                                       Akce za 790 Kč

Velmi šetrný a bezpečný Deep peeling s komplexem přírodních peptidů, dokonale zlepšuje stav pokožky a odstraňuje její nedostatky. Představuje spojení dvou druhů kyselin: 5% kyseliny mandlové a 5% pyruvátu (kyselina pyrohroznová) s pH 1,1. Vyrovnává vrchní vrstvu pokožky a sjednocuje její barevný tón, redukuje vrásky, jizvičky, pigmentové skvrny, zmírňuje příznaky akné, snižuje tvorbu kožního mazu, zužuje rozšířené kožní póry a celkově zlepšuje stav pleti. Mimořádně důkladně odstraňuje odumřelé buňky, a tak připravuje cestu výživným látkám do hlubokých vrstev kůže.
Kdy jít na hloubkový peeling?
Deep peelingem vám pokožku ošetříme pouze na podzim a v zimě. Pleť ošetřená jakýmkoliv peelingem by neměla být vystavena silnému slunečnímu záření, protože by mohlo dojít k jejímu poškození např. ke změnám pigmentace.
Zvýhodněná cena za kompletní omlazující kůru v rozsahu pěti ošetření Deep peelingem je 3.160 Kč ( cena je uvedena za 4 procedůry ). Při zakoupení 4 procedůr, je pátá procedůra zdarma. Ošetření je obvykle rozděleno do 5 - 7 návštěv v závislosti na typu pleti a intenzitě peelingu.

.

         Rodinné konstelace - seminář    

sobota  20. 10. 2018

                         

       Téma - dle Vašeho přání /peníze a hojnost, partnerství a děti, moc a nemoc, bolest a láska.../

  Pro více informací volejte na tel. č. 736 761 349

Při procedůře nad 1000 Kč diagnostika  přístrojem Rofes  ZDARMA