Diagnostika Supertronikem 590 Kč,  Diagnostika Rofesem+ vytestování přípravku 990

Při procedůře nad 1000 Kč diagnostika  přístrojem Rofes ZDARMA

Nelze kombinovat se slevou.Supertronic je elektronický přístroj, který využívá principu metody EAV (elektroakupunktura dle Dr. Volla).

Naměřené hodnoty akupunkturních bodů odhalí energetický stav vnitřních orgánů a tkání (případný zánět, degenerativní a patologický stav atd.)

Pomocí Supetronicu lze vytestovat vhodný preparát k detoxikaci a regeneraci postiženého orgánu a tkáně/žlázy. Největší přínos této metody - v prevenci a při genetické zátěže (nádorová onemocnění, choroby srdečně-cévní, kloubní atd.)

- při chronickém onemocnění a zjišťování jeho příčin

Měřením a stimulací bodů dochází zároveň k ošetření a navýšení energie příslušného orgánu či tkáně (jako při akupresuře nebo reflexní masáži).

Příprava před ošetřením: min. 2 hodiny před nekouřit a nepít kofeinové ani energetické nápoje. Na ruce a nohy neaplikovat žádný krém. V den vyšetření brát jen nezbytně nutné léky...

Měření není vhodné pro: těhotné ženy, osoby postižené infekční nemocí nebo v akutním stádiu choroby (chřipka, viróza atd.), pacienty s kardiostimulátory a pacienty s epileptickými záchvaty.

Tuto metodu používají i lékaři, ale není primárně určena k získání lékařské diagnózy ani k jejímu ověřování

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.