Nutrivi - produkty zdraví

Inovativní nutraceutika Nutrivi jsou zdrojem věčného mládí a zdraví. Synergie biopeptidů, aminokyselin, ovoce, zeleniny, bylinek a jiných aktivních látek tvoří jedinečné panaceum pro zachování dobré kondice organismu.


Závratné životní tempo, stres nebo znečištění životního prostředí jsou pouze některé faktory ovlivňující kvalitu života moderního člověka.
Stres nás provází každodenně a občas dosahuje hladiny, se kterou si mnozí z nás nevědí rady. Životní tempo je tak rychlé, že bohužel stále více lidí je vystaveno nadměrnému stresu, který je škodlivý pro jejich tělo, a dokonce depresi, která se stala strašákem 21. století. Odborníci tvrdí, že v současnosti dokonce až 80% onemocnění souvisí s negativním vlivem stresu na naše tělo.


Potraviny a strava

V dnešní době je strava průměrného člověka ochuzena o mnohé výživné složky, nezbytné pro správné fungování organismu. Konzumujeme potraviny, které jsou plné škodlivých konzervačních a jiných syntetických látek. K tomu je třeba připočíst větší podíl modifikovaných potravin GMO ve stravě, jejíž skutečný účinek na lidský organismus bude možné stanovit až o několik desítek let.


Civilizační a společenské choroby

Stres, strava a rostoucí znečištění životního prostředí mají za následek rozvoj tzv.. civilizačních a společenských chorob. Patří sem mimo jiné: cukrovka, onemocnění dýchací soustavy, cévní onemocnění, alergie, nádory, AIDS, a také tzv.. "Syndromy útěku" (závislost na drogách a lécích, alkoholismus, akutní psychické poruchy, poruchy příjmu potravy).

Tajemství je ukryto v přírodě

Správně dodávání látek nezbytných pro život, jako jsou: vitamíny, biominerály, aminokyseliny nebo tuky, tvoří základ pro zachování zdraví. V dnešní době se zdravé potraviny staly luxusním a do značné míry nedostupným produktem pro běžného člověka. S ohledem na všechny faktory, které v současné době ovlivňují kvalitu života, vědci Well U vypracovali přírodní výživové doplňky, podporující správné fungování organismu.

Efekt synergie


Vědci WellU vypracovali komplementární systém založený na jedinečných kosmeceutikách a nutraceutikách, které zlepšují kvalitu života. Produkty wellU jsou jedinečné ve světovém měřítku díky získávání přírodních, biologicky aktívních peptidů z vybraných druhů sladkovodních a mořských ryb metodou extrakce za studena. Kosmeceutika a nutraceutika jsou obohacené o vysoko koncentrované, přírodní výtažky z rostlin a bylinek. Pravidelné používání produktů zevnitř a zvenku přináší efekt synergie, která se projevuje procesy obnovy v celém lidském těle. Produkty nachází velmi široké uplatnění v kosmetologii, dermakosmetologii, nutraceutike (nové oblasti oblasti podpory regeneračních procesů). Bohatství komplexu přírodních peptidů, aminokyselin, bílkovin a přírodního kolagenu představuje revoluci. Všechny látky obsažené v produktech WellU podporují správné fungování organismu.

Složky produktů Nutrivi a Larens pochází z ověřených a bezpečných zdrojů. Jejich vysoká kvalita je potvrzená výzkumem a efekty pravidelého používání. Vybrané složky umožňují sestavování jedinečných receptur nutraceutik a kosmeceutik tak, aby se navzájem doplňovaly.

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Leona Hroudová

Nutriční  poradce

mobil: +420 736 761 349

Oksana Shovkat

Nutriční poradce

mobil: +420 776 292 687